Autor stránek

Autor stránek

Správcem webu je Jožka

Ve všem dělej druhým to, co chceš, aby oni dělali tobě.

5.-8. 5. 2011 XIV. Ringoturnaj Meziříčko (ON-LINE)

Vítáme vás na informační stránce z letošního Ringoturnaje, kde se pokusíme zprostředkovat online zpravodajství. Na projektu spolupracuje hned několik reportérů.:o)

Čtvrtek 5. května 2011

15:54 - Jožka: Sraz oddílu proběhne na hlavním vlakovém nádraží v Brně. V rohu nádražního vestibulu se nás tísní už slušná tlupa.

16:00 - Jožka: Čas srazu právě udeřil a úspěch, je nás tu většina. Někteří rodiče přihlásili své ratolesti Přemkovi na poslední chvíli, takže doplňujeme soupisku.

16:11 - Jožka: Už jsme snad všichni a Peťa jde koupit hromadnou jízdenku. Rychlík na Prahu stojí na šesté koleji.

16:15 - Jožka: Nalodění proběhlo úspěšně, všechna děcka sedí. Potkali jsme i druhý brněnský oddíl, 18. Přední hlídku, máme společnou cestu.

16:18 - Jožka: Překvapení, Barča Galdová z 3. Přední hlídky na nástupišti, tj. stejným vlakem jedou i Vsetíňáci.

16:22 - Jožka: Čas odjezdu, ale nic se neděje.

16:25 - Jožka: Vlak se konečně rozjel, velká jarní akce začíná.:o) Bohužel beze mě, mám školu i v pátek, takže dojedu o den později.:o(

19:27 - PavKo: Jsme na místě! Omlouváme se za zpoždění, máme fofry. Cesta byla dobrodružná. V prvním vlaku jsme si chvíli mysleli, že se jeden účastník ztratil, tak to byly napínavé chvilky. Ale přepočítali jsme se. (o: Druhý vlak byl strašlivě narvaný, tak jsem na děcka musel volat "cpěte se!" a dobře to dopadlo. (o:

19:31 - PavKo: Bydlení je zajímavé, máme 6 holek a 15 kluků. (o: A jen čtyři chatky, protože se někteří hlásili na poslední chvíli... Nakonec to dopadlo tak, že kluci dostali dvě chatky (jsou vesměs malí, takže můžou spát po dvou) a holky taky dvě, ale Přemek to asi bude muset ještě dořešit. Teď už trénujeme ringo a za chvilku jdeme na večeři. (o:

20:01 - Jožka: K šesti holkám je třeba připočíst ještě dvě vedoucí Jíťu a Peťu. K 15 klukům pak patří ještě PavKo. Přemek spává mimo.

22:01 - Verča: Ty problémy s ubytováním nastaly ihned po příjezdu. Nakonec se to všechno dobře vyřešilo. Jak se dostane 14 kluků do 2 chatek po čtyřech postelích? No přece se spojí! =D

22:06 - Verča: O půl osmé byla večeře. Jestli se to dá vůbec tak nazvat... Pudink, o kterém jsme si říkaly, že vypadá jak sopel, a max. 1 rohlík... A pak bylo prohlížení fotek. V 10 hodin je večerka. Tak ahoj! =D

23:59 - Jožka: Jako ukončení prvního dne přidáváme jednu hezkou, ale nekvalitní fotku z odjezdu:
Holky

Holky

Pátek 6. května 2011

07:25 - Jožka: Krásné dobré ráno, vítáme Vás ve druhém dni zpravodajství z celostátního Ringoturnaje v Meziříčku.:o) Dnes již budou zahájeny zápasy v jednotlivých věkových kategoriích.

12:01 - Jožka: Omlouváme se za prodlevu, ale já v Brně nestíhám a vedoucí v Meziříčku také ne.

12:06 - Peťa: V noci byla příšerná kosa, byla sem navlečená a stejně sem se třepala. O půl sedmé ráno nás vzbudil PavKo, že děcka jsou vzhůru už od půl šesté. Ke snídani byla klasika, marmeláda, pečivo a čaj. Naprosto nestíháme, je nás tu hrozně málo vedoucích.

12:11 - Peťa: Naše Ranger Kids jsme spojili s 18. PH a také jeden tým Discovery Rangers. Pak máme další sólo tým Discovery Rangers, dva týmy Adventure Rangers a Oldy. Je to neuvěřitelná honička, zápas co deset minut, takže sháníme děcka všude možně. Jsme na ně jenom tři vedoucí, takže doufáme, že Jožka dojede co nejdřív. Náš workshop, taneční destičky, jsme ani nezačali, protože prostě není, kdo by je dělal.

12:19 - Peťa: Průběžné výsledky jsou takové, že Ranger Kids zatím vyhráli všechny zápasy, Maxův tým právě jeden prohrál, holky Rangerky teď vyhrály, Oldi dva prohráli a zbylé týmy nevím, páč nestíhačka.:D Čau

12:25 - Peťa: Zprovozňujem ty destičky, ale máme problém, nejsou prodlužky, před třemi týdny tu byla nějaká čórka. Přemek prý prodlužku koupí.
*

Sobota 7. května 2011

07:10 - Jožka: Krásné dobré ráno z Meziříčka! Všichni jsme v pořádku, ale s internetem to tu není žádná sláva. Noc byla chladná, ne však tolik, aby to naše spacáky nezvládly.

07:14 - Jožka: Včera jsem dorazil o půl páté odpoledne, samozřejmě vlakem. Nejpozoruhodnějším momentem bylo setkání s Barbarem Mamutem, proslulým bardem z letošní Superstar.:o)

07:17 - Jožka: Výsledky našich týmů jsou pozoruhodné. Naši nejmenší, tj. Ranger Kids, vyhráli pět zápasů z pěti. Výborně si vede také jeden tým Discovery Rangers a postoupily rovněž moje Tygřice.:o) Zato některým našim očekávaným favoritům se moc nedaří.:o(

07:21 - Jožka: Jídlo je vynikající. Kuře s rýží k obědu se setkalo s nadšením a také luncheon meat s bramborovým purée a okurčičkou byl skvělý, většina z nás si šla přidat.:o) Teď čekáme na snídani.

07:24 - Jožka: Večer jsme slavili Verčiny narozeniny, bylo to fajn, oslavenkyně byla příjemně překvapena.:o)

07:27 - Jožka: Dnes očekáváme rozhodující zápasy. Počasí by mělo být pěkné. Také jsme rozjeli ty taneční destičky, takže všechno klape.:o)

15:31 - Jožka: Tak už víme, jak jsme letos dopadli. Nejprve ale obecné informace. Počasí je dnes nádherné, dokonce tak, že se někteří trošku připekli na sluníčku. Ale jsou v pořádku.

15:37 - Jožka: Oběd byl vynikající, gulášek se povedl a tak jsme jako každý rok závodili, kdo spořádá více knedlíků. Vyhráli Max a Kryštof , každý s 15,5 knedlíkem, dál jim už kuchyně odmítla přidávat.:o) Např. já skončil na čísle 9 a Peťa na čísle 4.:o)

15:41 - Jožka: Artík a Joyik se nechtěně vlastním uměním vykoupali v rybníce, pak tam zahučela i Suzannka, takže sušíme věci, co sluníčko dá.:o) Janička se sice nepřevrhla, ale skropil ji PavKo pádlem, což vyšlo nastejno.:o)

15:45 - Jožka: Aktualizace našeho zpravodajství nešlo nahrávat, protože notebook s internetem sloužil jako platforma pro taneční destičky.:o)

15:46 - Jožka: A jak jsme tedy dopadli? Chvilka napětí...

15:50 - Jožka: PavKův, Artíkův a Maxíkův tým nepostoupily ze základní skupiny.:o(

15:52 - Jožka: Moje Tygřice (Anetka, Belča, Janička, Verča) postoupily ze základní skupiny, ale skončily v osmifinále, kde narazily na obávaný tým z Uherského Brodu (čtyřnásobní vítězové).:o(

15:54 - Jožka: Zlatí Tygři (Davídek D. a Vendy & čtyři borci z 18. PH) podlehli v semifinále a po tvrdém a napínavém boji i o třetí místo, jsou tedy čtvrtí. Sice brambory, ale přesto pěkný úspěch.:o)

15:58 - Jožka: A nejlepší nakonec. Ranger Kids Susannka a Eda vyhráli spolu se třemi borci z 18. PH celý Ringoturnaj a stali se tak mistry RR v ringu pro rok 2011! Gratulujeme! Slavnostní vyhlášení proběhne ještě dnes.:o)
*

Neděle 8. května 2011

13:38 - Jožka: Také poslední den vyšlo krásné počasí. Skóre "cvaklých" členů hlídky v místním rybníce včera stouplo i o Maxe, Kryštofa a Davídka M. Díky sluníčku se však sušení daří.:o) Mimochodem, Max pomohl zachránit jednoho kluka odjinud, který měl po pádu do vody problémy.

13:40 - Jožka: Naše vítězství v jedné kategorii turnaje bylo vyšperkováno i dvěma prvenstvími v doprovodném programu. Postarali se o ně Artík a Bertík, kdy jeden vyhrál střelbu z kuše a druhý střelbu z praku. Gratulujeme! :o)

13:42 - Jožka: Tygřice Anetka a Belča si včera uhnaly lehčí úžeh, ale už jsou zase fit. Dalším marodem je MiG, jehož bolí v krku. Zbytek je v pořádku.

13:43 - Jožka: Dnešní program zahrnoval mimo snídaně (chleba s nutelou a čaj) závěrečný nástup, rozdání pamětních buttonků a odjezd. Autorem letošního návrhu buttonku je náš bývalý člen Štěpán Studénka.

13:46 - Jožka: Méně populární činností je úklid základny. Na nás vyšly záchody ve spodní budově, což u pověřených Bílých Tygrů nevyvolalo velké nadšení.

13:48 - Jožka: Začátek naší cesty domů byl poněkud chaotický, poněvadž jsme měli špatný čas odjezdu kyvadlového autobusu. Nakonec to dobře dopadlo a do Křižanova jsme dorazili včas. Rychlík na Brno jel podle jízdního řádu. Vzhledem k tomu, že nás v této vlně cestovalo asi sedm oddílů, obsadili Royal Rangers téměř celou soupravu.:o)

13:50 - Jožka: V Brně proběhlo předávání dětí. Peťa a Janička vystoupily v Králově Poli, část dětí byla vyzvednuta přímo na hlavním nádraží, nejstarší šli domů vesměs sami a zbytek jsme odvedli na Novobranskou.

14:00 - Jožka: Tímto končíme naše zpravodajství ze 14. Ringoturnaje Royal Rangers v ČR.
08.05.2011 13:54:03
Jožka
Nechte si zasílat novinky přímo do Vaší emailové schránky

Mé oblíbené táborové téma je:

biblické (16 | 36%)
fantasy (4 | 9%)
historické (17 | 39%)
sci-fi (3 | 7%)
vojenské (4 | 9%)

Můj nejoblíbenější překlad Bible je

kralický (Kb) (30 | 22%)
ekumenický (ČEP) (33 | 25%)
Bible 21. století (B21) (47 | 35%)
studijní (KMS) (11 | 8%)
jeruzalémský (14 | 10%)
Poslední aktualizace: 2013-06-09
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one