Autor stránek

Autor stránek

Správcem webu je Jožka

Ve všem dělej druhým to, co chceš, aby oni dělali tobě.

25.-26. 6. 2010 Ukončovák Hostěnice

Slavnostní ukončení jedenáctého roku činnosti našeho oddílu proběhlo tradičně na naší základně v Hostěnicích. Páteční program začínal v šest večer, kdy se otevíraly stánky. Včas však dorazila pouze Tygří smečka. Ta stánky v podstatě vykoupila, takže na opožděné Juniory nezbylo již téměř nic. Ještě před setměním byl zapálen táborový oheň a povečeřeli jsme opékané klobásky (Přemek přivezl celkem tři druhy a byly výborné). Posledním bodem pátečního programu před večerkou byly chvály. Pak jsme si popřáli dobrou noc a šli spát...

Spánek se však týkal pouze dětí. Pro vedoucí to měla být dlouhá noc. Celou akci totiž bylo třeba ukončit již v sobotu ráno, jelikož naše domovská církev plánovala celodenní seminář pro vedoucí s povinnou účastí. Abychom tedy našim dětem kompenzovali délku akce, připravili jsme pro ně tři noční hry. Juniory (Káťa, Míša, Peťa, Mája) čekala hra „Kavalerie“. Tu jsme však nakonec odvolali, neboť většina holek byla znavena celodenní (a někdy i celonoční) přípravou na zmíněný seminář vedoucích. Proto jsme dotyčnou trojici nechali spát a Máju povolali na přípravu hry pro smečku Bílých Tygrů (Anetka, Ivča, Janička, Maxík, MiG a Verča). Ty čekala hra „Pašeráci“. V 00:45 bylo pět šelmiček probuzeno Přemkem, zavázaly se jim oči a po dezorientační projížďce autem byly přivedeny na místo v lese, kde se utkaly s Hraničáři (mimo Přemka ještě Eliška, Jožka, Mája). Hra se líbila natolik, že jsme ji nakonec prodloužili téměř na dvojnásobek. Po návratu na základnu šelmičky obdržely povolení si znovu rozdělat oheň a za svitu hvězd sdílet čerstvé zážitky.

Naše nejmladší Zlaté Tygry (Artík, Dan, Eda, Joyik) čekala klasická „Stezka odvahy“ do sklepení spodní budovy na základně. Akci měly na starosti Lada s Anet a zcela nečekaně se jí zúčastnil i Bílý Tygr MiG, na nějž Jožka při taktickém plánování her zapomněl.:o) Poslední vedoucí Šmoula zůstal na základně jakožto personální záloha, neboť dostal na starost budíček a ranní provoz. Vstávat jsme museli již v sedm hodin a nakonec to nebyl problém. V uvedený čas nás totiž navštívil samotný národní velitel Royal Rangers v České republice Petr Walach, jenž si přijel pro materiál z NVT Juniorů. Jistě sami uznáte, že před takovou návštěvou se vstává téměř samo.:o)

Konec akce nastal v 8:00. Rozloučili jsme se tak nejen s uplynulým školním rokem, ale také s věkovou skupinou Junior, která byla k tomuto datu rozpuštěna a její členové byli integrováni do mládeže a dalších služebností. A nedosti na tom, čekalo nás ještě jedno loučení. Po deseti letech členství a dvou letech obětavé služby opouští řady Royal Rangers Juniorská vedoucí Eliška Buličičová. Ještě jednou děkujeme a přejeme Boží požehnání v dalším životě i službě.:o)
Rozhovor.

Rozhovor.

Poznáváte?:o)

Poznáváte?:o)

Chvály.

Chvály.

Hraničář.

Hraničář.

07.07.2010 15:09:16
Jožka
Nechte si zasílat novinky přímo do Vaší emailové schránky

Mé oblíbené táborové téma je:

biblické (16 | 36%)
fantasy (4 | 9%)
historické (17 | 39%)
sci-fi (3 | 7%)
vojenské (4 | 9%)

Můj nejoblíbenější překlad Bible je

kralický (Kb) (30 | 22%)
ekumenický (ČEP) (33 | 25%)
Bible 21. století (B21) (47 | 35%)
studijní (KMS) (11 | 8%)
jeruzalémský (14 | 10%)
Poslední aktualizace: 2013-06-09
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one