Autor stránek

Autor stránek

Správcem webu je Jožka

Ve všem dělej druhým to, co chceš, aby oni dělali tobě.

25.-26. 2. 2011 Tygr Pro & „Na vlásku“

Poslední víkend v únoru trávila Tygří smečka opět pospolu. V pátek odpoledne jsme se sešli u brněnského kina Velký Špalíček, kde jsme hodlali navštívit novou americkou animovanou pohádku „Na vlásku“ z dílny studia Disney. Již tento prostý úkon srazu se ukázal býti napínavým. Nejprve se ztratila jedna Tygřice kdesi v prostoru Zelného rynku. Vyslali jsme jí dvojici Tygrů v ústrety, ale než s ní navázali kontakt, objevila se ztracená šelmička na místě srazu díky cestě jinou ulicí.:o) Další dvě Tygřice měly zpoždění kvůli dopravní zácpě. Zde se již nedalo nic dělat, proto jsme jim jejich lístky nechali u pana trhače vstupenek a šli do útrob sálu č. 2 sami. Zmíněná dvojice nakonec dorazila těsně před zahájením samotného filmu. Nevěřil bych, že to někdy napíšu, ale díky Bohu za reklamy.:o) Ve středové řadě F pro deset osob tak seděli Max, Kryštof, Mája, MiG, Míša, Ivča, Belča, Janička, Verča a Anetka. Jožka se posadil sólo do řady G, tedy v pozici pod zbytkem smečky. Film byl naprosto úžasný. Shodlo se na tom devět Tygrů z 11 a i názory zbylých dvou se vlezly do kategorie „Ujde“.:o)

Po kině byla v plánu večeře. S Májou jsme to vymysleli tak, že se vybere 40,- Kč na osobu, zakoupí se grilovaná kuřata, chléb a znojemské okurky. Plán to byl pěkný, avšak realita života se ukázala býti barvitější.:o) Nejprve se ozvali Max s Kryštofem, kteří si chtěli koupit kuřecí gyros u Číňanů. Vzápětí pohrdly grilovanými kuřaty i Janička, Ivča a Míša a požádaly o povolení nákupu jídla v McDonald’s. Po chvíli přemlouvání byly individuální nákupy schváleny, ale holky dostaly doprovod v podobě alfaTygřice, neboť už přeci jen padla tma. Jak byla naše benevolence prozíravá, to zjistil Jožka s torzem smečky již vzápětí. Ve stánku s grilovanými kuřaty totiž zbylo poslední kuře. Jožka se tedy svého podílu vzdal a telefonicky si objednal pizzu. Byla též vynikající, ale cenově přeci jen trošku jinde...

V klubovně naše řady prořídly. Po kině nás opustila Belča a po večeři také MiG, který jel na hory. Část holek se snažila vyřešit hru, kterou přinesla Mája, zatímco Jožka s kluky hráli karetní hry. Hitem večera se stal body-painting, ale jen do chvíle, než Jožka zjistil, že podle nápisů na svých rukách je „čokl“ a „Hannah Montana“. Místo pochvaly autorek tak následovalo jejich úporné pronásledování.:o) Ještě jeden moment vynikl – Jožka s kluky právě hodnotili kvality hudebních videoklipů, když tu náhle byli zavaleni přívalem polštářků. A ze dvou směrů! Další dvojice Tygřic se připlížila za nás, vyčkala vhodné chvíle a za jejich výsledný přepad by se nemuselo stydět ani britské letectvo.:o) Před spaním se šelmičky ještě dožadovaly strašidelné pohádky na dobrou noc. Jožka nakonec vyhověl, ale vyprávěl příběh, který se skutečně stal. Prý to bylo horší, než kdyby si vymýšlel.:o)

Budíček proběhl v osm hodin. Max s Kryštofem zamířili s úderem deváté domů a zbytek si dopřál snídani: šunku, sýr, rohlíky, čaj, Jožka kávu. Po jídle jsme se rozloučili i s Míšou a v počtu šesti zamířili na šalinu. Tygr Pro skončilo, Tiger Trip začínal.:o)
Na vlásku

Na vlásku

Foto viz falcon.cz
Snídaně

Snídaně

28.02.2011 10:18:05
Jožka
Nechte si zasílat novinky přímo do Vaší emailové schránky

Mé oblíbené táborové téma je:

biblické (16 | 36%)
fantasy (4 | 9%)
historické (17 | 39%)
sci-fi (3 | 7%)
vojenské (4 | 9%)

Můj nejoblíbenější překlad Bible je

kralický (Kb) (30 | 22%)
ekumenický (ČEP) (33 | 25%)
Bible 21. století (B21) (47 | 35%)
studijní (KMS) (11 | 8%)
jeruzalémský (14 | 10%)
Poslední aktualizace: 2013-06-09
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one