Autor stránek

Autor stránek

Správcem webu je Jožka

Ve všem dělej druhým to, co chceš, aby oni dělali tobě.

21.-22. 1. 2011 Tygr Pro

Jednoho krásného pátečního dne se smečka Bílých Tygrů shromáždila k další akci řady Tygr Pro. Nejprve proběhla běžná schůzka, kde krom Kryštofa, Míši (oba nemoc) a MiGa (rodinné důvody) nechyběl nikdo. Čekala nás lekce zabývající se partnerskými vztahy a podle očekávání se strhla zajímavá diskuse.:o) Během schůzky se také ukázalo, že Tiger Trip plánovaný na zítřek bude muset být zrušen. Zájemců by sice bylo dost, jenže z nejrůznějších důvodů nemohl jet ani jeden. Akce je nicméně nachystaná, tudíž proběhne v náhradním termínu.

Po ukončení schůzky se část šelmiček odebrala do domovských pelíšků. Zbyli Ivča, Janička, Maxík a pochopitelně oba vedoucí Jožka s Májou. A vzhledem k faktu, že udeřilo Veličenstvo hlad, vypravili jsme se do města na lov. Křivolaké uličky brněnské se naplnily tygřím řevem... Ne, přesouvali jsme se (docela) potichu.:o) A jak naše smečka dopadla? AlfaTygr Jožka ulovil jedno kuře (krycí název Twister) v KFC. Tam jsme také u bezedných zřídel svlažili vyprahlé útroby. Tygřice poté vyplenily zásoby kuřat (nugetky) v McDonald´s a lov byl ukončen v asijské části brněnské džungle, kde Tygři uchvátili každý po jednom kuřeti (v gyrosu).:o)

Zpět v klubovně jsme nejprve zpracovávali přivlečenou kořist. Jožka poté pustil pohádku na dobrou noc. Sice nebyla o tygrech, ale i rodinka zelených zlobrů (a mluvícího osla s dračicí a jejich... ehm... potomky:o) sklidila úspěch. Posledním bodem pátečního programu byla večerka. Jenže. Zatímco alfaTygři usnuli téměř okamžitě, rozměrově menší příslušníci stejného druhu měli nutkavou potřebu pokračovat v diskusi ze schůzky. Za jejich ohnivou disputaci by se jistě nemusela stydět ani Oxfordská univerzita. Vše nakonec ukončil Jožka, který si zahrál na Aslana. To sice nebyl tygr, ale řvát uměl taky náramně.:o)

V sobotu jsme si trošku přispali. Po budíčku a ranní hygieně se Tygřice pustily do úklidu a Tygři vyrazili na nákup. Společná snídaně byla příjemná. Na jednoho Tygra vyšlo 1,5 rohlíku, 1,5 plátku sýru eidam, 3 plátky výběrové šunky a 4 cherry rajčátka. Netřeba zdůrazňovat, že se rozvinul výměnný obchod.:o) První letošní Tygr Pro však bylo u konce a nás čekala už jen cesta k domovu. Díky Bohu za tento báječný společně strávený čas!
29.01.2011 05:49:56
Jožka
Nechte si zasílat novinky přímo do Vaší emailové schránky

Mé oblíbené táborové téma je:

biblické (16 | 36%)
fantasy (4 | 9%)
historické (17 | 39%)
sci-fi (3 | 7%)
vojenské (4 | 9%)

Můj nejoblíbenější překlad Bible je

kralický (Kb) (30 | 22%)
ekumenický (ČEP) (33 | 25%)
Bible 21. století (B21) (47 | 35%)
studijní (KMS) (11 | 8%)
jeruzalémský (14 | 10%)
Poslední aktualizace: 2013-06-09
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one