Autor stránek

Autor stránek

Správcem webu je Jožka

Ve všem dělej druhým to, co chceš, aby oni dělali tobě.

20.-22. 5. 2011 Ringoturnaj Juniorů Hostěnice

Čtrnáct dní po Ringoturnaji v Meziříčku („malém“ z hlediska věku, ale „velkém“ z hlediska počtu) se konal 2. Ringoturnaj „Old“ v Hostěnicích, kde se mohla utkat zbývající věková kategorie, tedy Junioři. Na ně už totiž v Meziříčku nezbylo místo. Zásluhu na realizaci Ringoturnaje „Old“ má náš velitel Přemek, který tuto akci doslova vydupal ze země za svého nemalého úsilí a obětí. Bez jeho vize a následného „tahu na branku“ by věková kategorie Juniorů letos opravdu zůstala na ocet.

V pátek se nás sjelo docela požehnaně, ale přesto méně, než se čekalo. Nejhojněji byla samozřejmě zastoupena domácí 24. Přední hlídka, a to včetně kamarádů, kteří se jinak na akcích oddílu již příliš nevyskytují. Silnou reprezentaci vyslala 31. PH Jihlava a také 13. PH Uherský Brod, i když v tomto případě se jednalo spíše o uherskobrodskou mládež "565" než přímo o Royal Rangers. Objevili se také zástupci 8. PH Zlín a 40. PH Hustopeče, přičemž ze Zlína dorazil samotný Josef „Ježek“ Švirák, velitel tamní PH a slavný to Otec zakladatel Ringoturnajů.:o) Celkově nás bylo asi třicet, ale jak podotkl Ježek, podobně skromné počátky byly i před 14 lety na startu „velkého“ Ringoturnaje.

Samotný turnaj se hrál na dvou hřištích ze tří připravených. A nebyla nouze o sportovní dramata.:o) Doprovodný program zajišťovala asi desítka atrakcí (střelba z luku, rozbíjená, badminton, šipky atd.), přičemž některé překvapily svou náročností. Ostatně ani některá jídla nebylo snadné získat, tak například svačinu jsme si museli sestřelit vzduchovkou.:o) Jinak strava byla výborná, což je v prvé řadě zásluha pana šéfkuchaře Šmouly.:o) A zajištěna byla i strava duchovní, o niž se v sobotu večer postarala výborná hudební chválící skupina z Vysokého Mýta.

A jak akci vyhodnotit? Vzhledem k nižšímu počtu účastníků panovala komorní atmosféra, což bylo báječné. Mohli jsme se tak navzájem seznámit a nutno říci, že navázání nových vztahů patřilo k největším kladům Ringoturnaje. Každý večer planul táborový oheň a kdo chtěl, mohl si večerní rozhovor prodloužit i noclehem pod širákem.:o) Děkujeme tedy Bohu za mimořádnou akci a doufáme, že se co nevidět zase shledáme.:o)


Výsledky 2. Ringoturnaje Juniorů:

1. místo: 31. PH Jihlava
2. místo: 24. PH Brno II
3. místo: 24. PH Brno II.
Stavíme

Stavíme

Viribus Unitis

Viribus Unitis

První večeře

První večeře

Pečeme

Pečeme

Zábava u ohně

Zábava u ohně

Snídaně

Snídaně

Atrakce

Atrakce

Ježek v akci

Ježek v akci

Nástup shůry

Nástup shůry

Svačina

Svačina

Hrajeme

Hrajeme

Tabule

Tabule

Pan kuchař

Pan kuchař

Chválíme

Chválíme

Vítězové

Vítězové

Závěr

Závěr

07.06.2011 10:07:01
Jožka
Nechte si zasílat novinky přímo do Vaší emailové schránky

Mé oblíbené táborové téma je:

biblické (16 | 36%)
fantasy (4 | 9%)
historické (17 | 39%)
sci-fi (3 | 7%)
vojenské (4 | 9%)

Můj nejoblíbenější překlad Bible je

kralický (Kb) (30 | 22%)
ekumenický (ČEP) (33 | 25%)
Bible 21. století (B21) (47 | 35%)
studijní (KMS) (11 | 8%)
jeruzalémský (14 | 10%)
Poslední aktualizace: 2013-06-09
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one