Autor stránek

Autor stránek

Správcem webu je Jožka

Ve všem dělej druhým to, co chceš, aby oni dělali tobě.

19.-20. 11. 2010 Tygr Pro

V pátek 19. listopadu se ve čtvrt na pět odpoledne sešli Jožka s Májou, aby připravili další akci ze série Tygr Pro. Prvním bodem programu byla schůzka. Ta začala tradičně v 17 hodin za přítomnosti osmi Tygrů a obou alfaTygrů. Po přivítání zazněla oznámení o budoucích akcích a pak jsme se rozdělili na kluky a holky, abychom odděleně prožili ztišení. Během toho dorazila i Janička a tím byla smečka přítomna v plném počtu třinácti osob. Hlavní náplní schůzky bylo potom plánování našich příspěvků na blížící se vánoční besídku.

Schůzka skončila v šest a my ihned zahájili přípravy na druhý bod programu, jímž byla oslava Anetčiných narozenin. Zatímco holky v čele s Májou chystaly klubovnu, kluci v čele s Jožkou šli na nákup do Teska. Oslavu jsme zahájili o půl sedmé, ale hned vzápětí musely odejít domů Ema a Míša. Zato nás na hostině nečekaně posílila Domča.:o) O hodinu později musel zamířit domů také MiG. Na šalinu jej doprovázeli někteří další Tygři, kteří po návratu ohlásili přítomnost podezřelých živlů na Malinovského náměstí. To nebylo dobré, neboť dle rozkazu z domova musely večer odcházet ještě některé další šelmičky. Proto ihned vystartovali kluci v čele s Jožkou a provedli bleskový průzkum v prostoru Rooseveltova - Hlavní nádraží. Na základě průzkumu pak padlo rozhodnutí, že další odchozí musí obdržet silný doprovod.

O půl deváté jsme narozeninovou párty ukončili a oslavenkyně Anetka spolu s Verčou zamířily k domovu. K autobusu je doprovázeli tři Tygři-kluci a Jožka. Podle plánu měla poté začít večerní projekce, jenže jedna z Tygřic mezitím zjistila, že si doma zapomněla pyžámko. Proto opět dostala doprovod a jela si pro ně. Tím se nám celý program posunul a večerní projekce s tématem „2. světová válka“ (k nedávnému Dni veteránů) začala o dost později. Nakonec se však dívali pouze kluci, neboť Tygřice si udělaly vlastní program. A jak už to na akcích bývá, dostat šelmičky do spacáků nebylo jednoduché. Zatímco v pánské komnatě zavládl klid poměrně brzy, dámy definitivně utichly až poté, co Jožku a Maxe probudil jejich výbuch smíchu.:o)

Budíček byl brzký, vstávali jsme v 6:30. Po ranní hygieně, sbalení věcí a úklidu jsme Tygr Pro ukončili o půl osmé. Belča, David a Ivča se odebrali domů, zatímco zbytek smečky v počtu pěti vyrazil na vlak vstříc dalším dobrodružstvím.:o)
Gratulace.jpg
28.11.2010 10:41:51
Jožka
Nechte si zasílat novinky přímo do Vaší emailové schránky

Mé oblíbené táborové téma je:

biblické (16 | 36%)
fantasy (4 | 9%)
historické (17 | 39%)
sci-fi (3 | 7%)
vojenské (4 | 9%)

Můj nejoblíbenější překlad Bible je

kralický (Kb) (30 | 22%)
ekumenický (ČEP) (33 | 25%)
Bible 21. století (B21) (47 | 35%)
studijní (KMS) (11 | 8%)
jeruzalémský (14 | 10%)
Poslední aktualizace: 2013-06-09
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one