Autor stránek

Autor stránek

Správcem webu je Jožka

Ve všem dělej druhým to, co chceš, aby oni dělali tobě.

18.-20. 6. 2010 NVT Juniorů Hostěnice

V letošním roce došlo ke změně v organizaci obávané akce NVT. Již podruhé došlo k oddělení Juniorů, ovšem tentokráte zřejmě natrvalo. Před čtyřmi lety bylo pod vedením Karla Hauptmana realizováno česko-polské NVT Juniorů v Jiříně, které představovalo modifikací základního NVT. Letos stejný velitel spolu s Pecou Machalcem zorganizoval a řídil NVT Juniorů v Hostěnicích. Název zůstal, ovšem koncepce je zcela odlišná. Nová akce je kratší a pro účastníky podstatně méně náročná než původní model, kde panoval přísný režim a většina aktivit se odehrávala venku. Zato v Hostěnicích si účastníci dokonce mohli vybrat, jestli chtějí spát ve zděné budově či ve stanu. Některé to vyloženě zklamalo, jiným se ulevilo, překvapení byli všichni.:o) Tento nový základní modul NVT však nezůstane solitérem, neboť na něj v příštím roce naváží pokračovací specializované výcviky typu přežití v zimě, přežití v horách, sjíždění řeky apod. Tam si absolventi tohoto základního Juniorského NVT užijí vypětí a adrenalinu ažaž, ovšem půjde již o záležitost čistě dobrovolnou.

První NVT Juniorů nové generace tedy hostila naše základna v Hostěnicích. Ta však po předchozích akcích nebyla v optimální kondici, což komplikovalo život zejména kuchařům. Nakonec se však všechny problémy podařilo vyřešit a akce proběhla zdárně. Účastníků se sjelo celkem 38 z celé České republiky. Pět z nich hájilo barvy domácí 24. Přední hlídky. Šlo o Juniorky Anetku, Domču, Káťu, Máju a Míšu. Původně jich mělo být šest, ovšem poslední přihlášená se nakonec omluvila. I tak se jednalo o zdaleka nejvyšší účast našeho oddílu na NVT, neboť další dva naši zástupci, Lada a Jožka, byli součástí týmu instruktorů.

A jak to všechno dopadlo? Ztráty byly nulové. Díky Bohu! Všem absolventům ze srdce přejeme, aby načerpané znalosti pro ně byly požehnáním všude tam, kde budou stát ve službě, ať již budou sloužit ve svazku RR nebo kdekoliv jinde.:o)
Večerní chvály

Večerní chvály

Večerní chvály
Noční porada

Noční porada

Noční porada instruktorů
Instruktorky

Instruktorky

Mladší instruktorky
Fotíme se

Fotíme se

Seznamovací hry

Seznamovací hry

Seznamovací hry
Hra Virus

Hra Virus

Hra Virus
Hra Ostrov

Hra Ostrov

Hra Ostrov
Systém ostrova

Systém ostrova

Systém ostrova
Hra Hututu

Hra Hututu

Hra Hututu
Za jeden provaz

Za jeden provaz

Sobotní večeře

Sobotní večeře

Sobotní večeře
21.06.2010 19:53:53
Jožka
Nechte si zasílat novinky přímo do Vaší emailové schránky

Mé oblíbené táborové téma je:

biblické (16 | 36%)
fantasy (4 | 9%)
historické (17 | 39%)
sci-fi (3 | 7%)
vojenské (4 | 9%)

Můj nejoblíbenější překlad Bible je

kralický (Kb) (30 | 22%)
ekumenický (ČEP) (33 | 25%)
Bible 21. století (B21) (47 | 35%)
studijní (KMS) (11 | 8%)
jeruzalémský (14 | 10%)
Poslední aktualizace: 2013-06-09
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one