Autor stránek

Autor stránek

Správcem webu je Jožka

Ve všem dělej druhým to, co chceš, aby oni dělali tobě.

17. 9. 2010 Zahájení 5. Tygřího roku

V pátek 17. září se Tygří smečka po prázdninách opět sešla, aby společně zahájila jubilejní pátý Tygří rok. Je to neuvěřitelné, ale od vzniku Royal Tygrů uběhlo již pět let. Z původně pětičlenného kmene jsou dnes dvě věkové skupiny Zlatých Tygrů (Discovery Rangers) a Bílých Tygrů (Adventure Rangers), které s více než dvěma tucty členů tvoří základ našeho oddílu. Přímými nositeli tradice je samozřejmě skupina Bílých Tygrů, v níž působí i všech pět veteránů původního zakladatelského kmene. Sešli jsme se v naší klubovně na Novobranské v počtu devíti (Anetka, David, Ema, Ivča, Maxík, MiG, Verča, Jožka a Mája). Kryštof a Míša museli zůstat doma s chorobou a o zbylých dvou jsme neměli zpráv. Program byl jednoduchý, po úvodním přivítání, ztišení a oznámeních jsme se přesunuli do KFC, kde schůzka pokračovala sdělováním zážitků z prázdnin u jídla a pití. Aby to však nebylo jenom o zábavě, vyplňovaly se přitom i přihlášky.:o) Slavnostní zahajovací schůzka tedy proběhla úspěšně a těšíme se na další.
Tygri1.jpg
Tygrice1.jpg
Tygrice2.jpg
Tygri2.jpg
19.09.2010 13:21:21
Jožka
Nechte si zasílat novinky přímo do Vaší emailové schránky

Mé oblíbené táborové téma je:

biblické (16 | 36%)
fantasy (4 | 9%)
historické (17 | 39%)
sci-fi (3 | 7%)
vojenské (4 | 9%)

Můj nejoblíbenější překlad Bible je

kralický (Kb) (30 | 22%)
ekumenický (ČEP) (33 | 25%)
Bible 21. století (B21) (47 | 35%)
studijní (KMS) (11 | 8%)
jeruzalémský (14 | 10%)
Poslední aktualizace: 2013-06-09
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one