Autor stránek

Autor stránek

Správcem webu je Jožka

Ve všem dělej druhým to, co chceš, aby oni dělali tobě.

15.-16. 10. 2010 Tygr Pro

Letošní první Tygří prodloužená schůzka vypukla v páteční podvečer. Sestava stála za to, na Novobranské se nás sešlo hned čtrnáct: Tygřice Anetka, Belča, Ivča, Janička, Míša a Verča, Tygři Davídek, Kryštof, Maxík a MiG, alfaTygři Jožka s Májou a k tomu dva hosté, Davídkův kamarád Jirka a vedoucí Lenka ze 40. PH Hustopeče. Ze smečky Bílých Tygrů tak chyběla jedině Ema, kterou odvolaly studijní povinnosti.

Začali jsme klasickou schůzkou. Šelmičky se nejprve učily správnému zacházení se státní vlajkou, jedna z nich přitom přednesla slib. Poté jsme si řekli něco k programu akcí budoucích a následně se vrhli na psaní dopisu našemu adoptovanému etiopskému dítěti. Zde šelmičky poznaly, jak je důležité ovládat angličtinu.:o) Další část schůzky byla věnována biblické odborce Římanům. Ta byla zakončena zajímavou diskusí o úrovni současných televizních programů. Na odborku Služba byli někteří jedinci již dobře připraveni, takže to šlo poměrně svižně. Jako relaxaci jsme si dopřáli jednu z nových amerických her, něco na způsob vybíjené. A aby toho nebylo málo, zreprízovali jsme i úspěšnou hru z minulé schůzky. Schůzku zakončilo tradiční ztišení.

Následovala druhá fáze, oslava narozenin jednoho z nás. To však již naše řady opustily k oboustrannému žalu Anetka s Verčou. Oslava byla povedená jako vždy – jubilant dostal spoustu gratulací i dárečků a všechny bez rozdílu čekal stůl plný křupek, chipsů, cookies a kofoly. Během hostiny pokračovala diskuse o televizních pořadech a filmech. Až jsme pojedli dosyta, uklidili jsme místnost a zahájili přípravy na poslední část večera – sledování filmu z dataprojektoru. Film tentokrát vybral Jožka a dle ohlasů se líbil. Než se však osudy hlavních hrdinů dobraly konce, bylo čtvrt na dvanáct. Proto nekompromisně zazněl signál „večerka“, pánské osazenstvo si sbalilo svých pět švestek a přesunulo se do menší klubovny. Tygři usnuli poměrně rychle, Tygřicím to prý trvalo déle. Noční klid pak už jen občas prořízl jekot, když smečka Tygřic směřující na záchod nečekaně ve tmě narazila na některého z Tygrů mířícího tamtéž.:o)

Budíček jsme si původně stanovili na 7:01, ale poté jsme si jej operativně posunuli až na 7:30. Úklid jsme zvládli rekordně rychle, takže k rozpuštění smečky došlo již po čtvrt na devět. Část šelmiček zamířila domů, část na seminář nedělky, vedoucí holky se šly projít do centra Brna a Jožka se odebral ke komunálním volbám. Z hlediska Royal Rangers totiž vedoucím den ještě nekončil. První Tygr Pro v novém školním roce jsme však, díky Bohu, měli úspěšně za sebou.:o)
Psaní dopisu.

Psaní dopisu.

Šelma.

Šelma.

Gratulace!

Gratulace!

18.10.2010 09:03:48
Jožka
Nechte si zasílat novinky přímo do Vaší emailové schránky

Mé oblíbené táborové téma je:

biblické (16 | 36%)
fantasy (4 | 9%)
historické (17 | 39%)
sci-fi (3 | 7%)
vojenské (4 | 9%)

Můj nejoblíbenější překlad Bible je

kralický (Kb) (30 | 22%)
ekumenický (ČEP) (33 | 25%)
Bible 21. století (B21) (47 | 35%)
studijní (KMS) (11 | 8%)
jeruzalémský (14 | 10%)
Poslední aktualizace: 2013-06-09
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one