Autor stránek

Autor stránek

Správcem webu je Jožka

Ve všem dělej druhým to, co chceš, aby oni dělali tobě.

2010 RRI Annual Prayer Vigil

Zcela mimořádně zveřejňujeme v sekci BUDE informace k říjnové celosvětové modlitební akci.
RRIBanner_120x240.gif.png
Na víkend 8.-10. října 2010 vyhlásil Doug Marsh, velitel Royal Rangers International, celosvětové Výroční modlitební bdění (Annual Prayer Vigil):

Kamarádi Rangers,

kdosi řekl: "Když pracujeme, pracujeme. Ale když se modlíme, pracuje Bůh." To je pravda! Naší hlavní disciplínou jakožto velitelů Rangers musí být modlitba. On je náš zdroj, On je vinný kmen, my jsme ratolesti. Bez Něj nemůžeme dělat nic trvale hodnotného!

Ježíš požádal své učedníky, aby se s ním modlili jednu hodinu. A to je to, oč bych i já chtěl požádat vás a každého Rangera po celém světě ve dnech 8.-10. října 2010. Modlete se jednu hodinu kdykoliv v pátek 8. října, v sobotu 9. října nebo v neděli 10. října. Pokud je to možné, udělejte to jako společnou modlitbu a pozvěte děti, juniorské vedoucí, dospělé vedoucí, rodiče a pastory ke společné modlitbě.

Ohledně témat, použijte tohoto modlitebního průvodce (Pozn.: viz sekce DOWNLOAD), který rozděluje vaši hodinu do tří dvacetiminutových částí. Modlete se za:

1) misi Royal Rangers po celém světě,
2) národní a organizační vedení,
3) lokální velitele předních hlídek a vedoucí.

Před každou částí a po ní zpívejte chvály a písně uctívání. Na závěr se modlete za sebe navzájem.

Dvě věci vás překvapí: za prvé, jak rychle bude čas utíkat a za druhé, jak silná bude tato zkušenost a její výsledky. Naše celosvětová výzva k modlitbě nám umožní "zasáhnout více mladých lidí než kdy jindy, a to efektivněji než kdy dříve".

Můžete se také rozhodnout se postit. Jestliže s postem nemáte zkušenost, Richard Foster nabízí několik výborných rad v kapitole své knihy Celebration of Discipline (Oslava kázně). Další se mohou rozhodnout přesáhnout hodinu. Dělejte to, k čemu vás Pán vede.

Nakonec, prosím, podělte se o své zkušenosti. Dejte nám vědět, co Bůh dělá. Napište nám na: bkinney(zavináč)royalrangersinternational.com. Váš příběh bude zdrojem povzbuzení.

Modlitba je úkonem poslušnosti a vyjádřením víry. Bůh jedná v náš prospěch, když Mu důvěřujeme a posloucháme jej. Vaše účast přinese ovoce pro vás i pro službu Royal Rangers na všech úrovních, doma i v zahraničí.

Modleme se!
Anglický modlitební průvodce (manuál) k 2010 RRI Annual Prayer Vigil ke stažení v sekci DOWNLOAD.
15.10.2010 12:16:19
Jožka
Nechte si zasílat novinky přímo do Vaší emailové schránky

Mé oblíbené táborové téma je:

biblické (16 | 36%)
fantasy (4 | 9%)
historické (17 | 39%)
sci-fi (3 | 7%)
vojenské (4 | 9%)

Můj nejoblíbenější překlad Bible je

kralický (Kb) (30 | 22%)
ekumenický (ČEP) (33 | 25%)
Bible 21. století (B21) (47 | 35%)
studijní (KMS) (11 | 8%)
jeruzalémský (14 | 10%)
Poslední aktualizace: 2013-06-09
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one